למה חשוב ללמוד QA

למה חשוב ללמוד QA

בימינו,המוח האנושי לא נח לרגע והטכנולוגיה מתפתחת במהירות מסחררת. ומה שבעיקר תופס מקום מרכזי בכל זה, זהו המחשב.

בעזרת המחשב תוכנות רבות נבנות בכל יום לאין סוף מטרות וקידום עסקים ומוסדות הן מבחינה כלכלית והן מבחינה תפקודית. מוסדי רפואה, מוסדות פיננסים, מוסדות לימוד ועוד… כולם נשענים על תוכנות שנבנו במיוחד עבורם. לצורך זה נדרש כוח אדם גדול לבנות תוכנות חדשות ולתחזק אותם בכל רגע. לכן, לימודי המחשב וההייטק תפסו תאוצה גדולה ובמיוחד לימודי QA- בדיקת תוכנה, שהפך להיות מקצוע נדרש בכל מקום ובכל זמן. הוא מהווה חלק ניכר בתהליך של פיתוח מוצרים וניהול פרויקטים ותמיד יהיה ביקוש ללומדי QA.

למה חשוב ללמוד QA

מה תפקידו של איש הQA-

כל התוכנות שבהם אתם משתמשים, כפי שכבר ציינו, כל מוצר שאותו אתם קונים, כל מפעל וכל מוסד- נעזרים בתוכנות מסוגים שונים. תוכנות אלה דורשות תחזוקה שוטפת ובדיקה יום יומית שאכן מתפקדות כראוי. תפקידו של איש ה-QA הוא בתהליך המתרחש עוד בשלבי הפיתוח של התוכנה, ותפקידו להבטיח שהפעולות המתבצעות לבניית המוצר מספיקות על מנת לקבל תוצאה שממלאה את ייעודה.

התפקיד של איש הQA הינו חשוב מאוד בעולם ההייטק. שכן, תהליך בדיקת תוכנה שמתנהל בצורה יסודית וטובה מונעת בעיות עתידיות גדולות שחוסכת זמן, כסף ומאבים רבים. המלצות על האקריו ניתן לראות בסרטון הזה ובעוד רבים.

כיווני התפתחות ללומדים QA

ללומדי בדיקת תוכנה אפשרויות מגוונות לעבודה כגון: אחריות על תהליכי התכנון, הביצוע והבקרה של תחום האיכות בחברה או במוסד (איסוף וניתוח נתונים), קביעת נהלי עבודה לתחומי אבטחת איכות ובקרת איכות, ניהול מערך ביקורת האיכות בארגונים שונים, ובין היתר גם: פיתוח משחקי מחשב, פיתוח תוכנות ייחודיות, מערכות בנקאיות, אפליקציות אינטרנט, מערכות סלולר, תוכנות בורסאיות, מערכות רפואה, מערכות נשק ותצפית ועוד…

קורס QA בהאקריו

קורס QA הינו קורס ממוקד בו לומדים התלמידים בדיקות תוכנה על סוגיה השונים והמגוונים. זהו קורס עם מסלולי לימוד מקיפים ועדכניים עם צוות מרצים מעולה המורכב ממומחי ההדרכה המקצועיים ביותר.

לימודי ה- QA הם חשובים אך עיקר הלימוד הוא בעבודה שאליה מגיעים ובסיום לימודי קורס QA על מנת לזכור את החומר חשוב לתלמיד להשתלב בעבודה על מנת לתרגל את החומר שלמד, לכן, אצלנו בהאקריו מתחייבים לך לעבודה בסוף הלימודים!

את הקורס ניתן לבחור במסלולי לימוד גמישים לבחירתכם – לימודי בוקר או ערב. הקורס מוכר לפיקדון חיילים משוחררים.

בנוסף ניתנת אפשרות השלמה לתואר ראשון ושני במכללות ואוניברסיטאות בינלאומיות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *