לשדרג את הפלאפון

5 טיפים לשדרג את הפלאפון שלך

בין אם נרצה בכך או לא, הדור של היום מחובר לנייד, ואף לא יכול לשרוד בלעדיו יותר משעה, וזאת כי ברגע שהמכשיר מחוץ לרדאר אנו חשים בחוסר שליטה, חוששים שמא פספסנו שיחה חשובה ובאופן כללי הניתוק עשוי להוביל לסוג של חרדה. מכאן שלצד הדאגה שהמכשיר יהיה טעון כל הזמן, יש מספר דברים נוספים שניתן לעשות על מנת להרוויח מהמכשיר הרבה יותר. להלן חמישה טיפים חשובים:

לשדרג את הפלאפון

מצב לארנב

מכירים שמנסים לקרוא הודעה או לגלוש ברשת ולוקח למכשיר שנה להגיב? ובכן אין מדובר במצב לגיטימי ועל כן יש להחזיר את המכשיר למהירות הרצויה. כיצד? קיימים כמה דברים שאפשר לעשות לבד. כך למשל ניתן לכבות ולהדליק את המכשיר, למחוק תוכנות כבדות שלא עושים בהן שימוש וכמובן שרצוי למחוק את כל אותן תמונות מיותרות. אם כל זה לא עוזר והמכשיר עדיין פועל כמו קשיש שמתקשה לקום מהכיסא, נראה שהגיע הזמן לפנות אל מעבדה מקומית מקצועית, ממש כמו מעבדת סלולר באר שבע. במעבדה הסבירו במה מדובר ותשאירו את המכשיר לבדיקה, אך טוב לדעת שברוב המקרים טיפול נקודתי של כמה דקות עשוי לסגור את הפינה.

גיבוי תוכן ואפליקציות

הרבה אנשים מכילים במכשיר הקטן עולם שלם. סרטים של הילדים, טלפונים חשובים, התכתבויות עסקיות ועוד. אי לכך חשוב ביותר לגבות את התוכן, ולו כי מבקשים לשדרג את המכשיר וחוששים שהתהליך ימחק בטעות הכול. מכאן שאתם מוזמנים להכיר אפליקציה חינמית העונה לשם .G-Cloud האפליקציה מגבה מוזיקה, תמונות, אנשי קשר ועוד. פה נציין שהאפליקציה מכילה רק ג'יגה אחת, אך אם רוצים ניתן להגדילה (צריך לשלם על כך). כמו כן, אם מבקשים לגבות אפליקציות, הרי שיש כמה ייעודיות, כגון Carbon שנחשבת מאוד ידידותית למשתמש ו Titanium Backup שנחשבת מאוד מקצועית.

חם פה!

חשוב להבין שהמכשיר הנייד אומנם חכם, אך הוא אינו עמיד בטמפרטורות חמות, וממש כמותכם הוא מעדיף מיזוג. אי לכך אם מבקשים ליהנות מביצועים טובים, יש לשמור את המכשיר באזור מוצל וקריר, וכמובן שרצוי להימנע מחשיפה ממושכת לשמש. כמו כן, אין זה מומלץ להשתמש במכשיר כשהוא מרגיש חם מדי, או כשהוא מחובר למטען. בנוסף, אם גם אתם לא במיטבכם כשחם, מוטב לנצל את קיומו של הנייד בסביבתכם המידית. כיצד? כיום ניתן לרכוש מאוורר שנכנס לפעולה באמצעות חיבור לסלולר " Smartphone Fan". מדובר במאוורר קטנטן שנחשב מאוד עוצמתי.

ביטוי אישי

כיום לכולם יש מכשירים ניידים, וגם אם כל אחד בוחר במכשיר של חברה אחרת, עדיין הנראות סה"כ זהה. רוצים לצאת מהתבנית ולצקת אמירה אישית? עצבו את המכשיר כך שיישקף את האופי שלכם. כיצד? לצד מגוון מגנים שמגיעים בשלל צבעים ועיצובים, גם ניתן לבחור במדבקות אמנותיות, ופה נציין את חברת GelaSkins שמציעה אינספור מדבקות מגניבות ואף מאפשרת ליצור מדבקה בעיצוב אישי. עוד נציין שמדבקות אלו מיועדות להסרה והדבקה מחדש, ואף בחלק מהמכשירים אפשר להשלים את הרווח שהמדבקה יוצרת בחזית באמצעות תמונת רקע דיגיטלית.

אפליקציות או לא להיות

תמיד מומלץ לבחון מה קורה ומתחדש בעולם האפליקציות, וזאת כי רבות מסייעות לשפר את ביצועי הנייד. מבקשים דוגמאות? ובכן ישנה אפליקציה שמנקה זיכרון, שמנקה מצבורי קבצים זמניים, שמנהלת קבצים (מסייעת לעשות סדר), שבוחנת אלו אפליקציות בטוחות לשימוש, שמאתרת את נקודת השידור האידאלית ביותר ועוד.

אל תמהרו להחליף

שנסכם? בין אם קראתם את המאמר בנייד או במחשב, טוב לדעת שלצד מעט השקעה (של כסף ובעיקר של זמן) ניתן לשדרג לבד את הנייד, וזאת לפני שמוותרים עליו ורוכשים אחד חדש. כמו כן, נמליץ לבצע ניקוי קליל אחת לכמה זמן על מנת לשמור על המכשיר (ועל הבריאות שלנו). שווה בדיקה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *