טיפים לקניית סלולרי חדש

5 טיפים לפני שקונים מכשיר סלולרי חדש

בכל הנוגע למכשירים סלולריים ניתן לומר שאי אפשר איתם אך גם אי אפשר בלעדיהם! המכשירים שהפכו לכל חיינו ולדרך התקשורת המרכזית בחיי היום יום שלנו – משרתים אותנו נאמנה, והם זוכים למירב תשומת הלב שלנו: מה שלעיתים אף גורם לנו להתנתק מהחיים האמתיים (או אפילו מחיי היום יום).

עם זאת, לצד ההתמכרות, הסלולריים מהווים מהפכה של ממש וכיום הם מקנים לאנשי עסקים ואנשים פרטיים את היכולת לנהל את חייהם בצורה יעילה יותר מבעבר: לכן כאשר רוכשים מכשיר סלולרי ובוחרים את המכשיר היעיל המתאים והטוב ביותר עבור הצרכים שלהם.

טיפים לקניית סלולרי חדש

אבל איך באמת מתאימים את המכשיר לצרכים בצורה הטובה ביותר? וכיצד בוחרים נכון? הנה 5 טיפים חשובים לפני הרכישה:

שימו לב למערכת ההפעלה של הנייד

כאשר אתם בוחרים מכשיר נייד חדש חשוב שתשימו לב לבחירה של מערכת הפעלה שקל לכם לתפעל ולהתחבר אליה מבחינה טכנית. כיום ישנן  2 מערכות הפעלה מרכזיות ביניהן: אנדרואיד ומערכת ההפעלה של אפל בשם IOS.

בשל כך חשוב לדעת כי בכל הנוגע למערכת ההפעלה של Android  מדובר על מערכת מתאימה לתפעול של מותגים סלולריים רבים, כאשר המערכת מותאמת אישית לתוכנות ומאפיינים של סלולריים, היא תומכת ביישומונים ובאייקונים והיא פתוחה לרשתות מתקדמות.

המערכת של חברת אפל לעומת זאת, מותאמת להרגלי המשתמש והיא מופעלת בעיקר במכשירי אייפון תוך שהיא מבצעת שינויים הקשורים ומותאמים להרגלי המשתמש, לכן רבים מעדיפים את מערכת ההפעלה של אפל על גבי אנדרואיד.

 

נוחות השימוש

אחד הדגשים שיש לשים אליהם לב בבחירת מכשיר נייד היא נוחות בשימוש. בחנו שלל מכשירים ואביזרים כמו מגן זכוכית ומגן לטלפון במקומות זולים כמו באיביי בעברית, ובכך תוכלו גם לבחון ולסקור מגוון רחב של מכשירים סלולריים לרכישה באייביי, גם לקנות באיביי בעברית ולהבין יותר על הנייד שאתם רוצים לרכוש.

עוד חשוב לבדוק את הביצועים של המכשיר, את דרך התפעול ונוחות בתפעול שלו, את ההתאמה הפיזית לצרכים שלכם כמו גם את הרכיבים שלו והתאמתם לצרכים שלכם.

שימו לב לגודל ומשקל המכשיר, וודאו כי הגודל מתאים לשימוש שלכם, כמו גם שיש לשים לב לגודל המסך שאתם צריכים ובכך להפוך את השימוש בסלולרי לטוס ויעיל יותר.

משקל המכשיר למשל הוא אלמנט חשוב שיש לשים איליו לב בבחירת הנייד, שכן כך יהיה לכם קל יותר לשאת אותו ממקום למקום גם בשעות העבודה וגם בשעות הפנאי.

איכות המסך

איכות המסך היא דבר שחשוב לשים איליו לב בבחירת מכשיר סלולרי, שכן מסך טוב יקנה לכם שימוש קל יותר בכל תנאי מזג אוויר כמו למשל שמש חזקה, חושך ועוד. בחרו את מסכי ה IPS שנחשבים איכותיים יותר ונמצאים במכשירים מגוונים הנמכרים ברשת האינטרנט. שימוש לב כי למסך רזולוציה גבוהה וכי המסך תומך ברזולוציית HD מלאה. בחרו מסך שניתן לנעול בדרכים חכמות כמו על ידי זיהוי פנים או טביעת אצבע ושימו לב כי הוא מתאים לדרך השימוש שלכם בנייד.

התאמה לרשת סלולרית

עוד חשוב לשים לב לתמיכה של המכשיר ברשתות הסלולריות בארץ. אם  מעוניינים לקנות באיביי בעברית את המכשיר שלכם, וודאו כי המכשיר שתבחרו מקנה תמיכה לרשתות הסלולריות שאתם מנויים עליהן. מכשירים שונים שנמצאים למכירה ברשת פועלים על רשתות כמו  CDMA  והם לא מתאימים לרשתות בארץ. לעומת זאת מכשירים המכונים GSM  כן יתאימו למרבית הרשתות הסלולריות בישראל.

ביצועי המכשיר

אחד המשתנים החשובים שיש לשים אליהם לב בזמן שיש לבחור את הנייד הטוב ביותר לפי הביצועים הטובים ביותר הנוגעים לתמיכה במשימות, מעבד חזק, זיכרון מעולה ומהירות עבודה יוצאת מן הכלל.

שימו לב כי אתם בוחרים סמארטפון במהירות של 1200Mhz  וכי יש לנייד שלכן גם מעבד סנאפדרגון 845 הנחשב מבין הטובים ביותר ומבצע משימות במהירות כמו גם שהוא תומך בשלל תוכנות. בכך תוכלו ליהנות מעבודה גבוהה יותר ויעלה כמו גם מנייד שהסוללה בו חזקה ומאפשרת שימוש ממושך. עוד חשוב לבחור בזיכרון של -8GB יוכל להתמודד עם שלל אפליקציות שתורידו לנייד.

מהירות גלישה

כיום מרבית הניידים שבוחרים מותאמים כמובן לגלישה באינטרנט: מה שהופך את הסלולריים שלנו לחלק בלתי נפרד מחיי היום יום שלנו. בשל כך חשוב לשים לב כי מהירות הגלישה גבוהה, תוך שיש לבחור בשימוש ברשתות Wi-Fi בעת הגלישה במכשיר מה שיאפשר לכם מהירות וחסכון בצריכת האנרגיה של הסלולרי שלכם.

.לסיכום, כדי לבחור מכשיר סלולרי יש לחקור מעט, לקבל המלצות ואף להתנסות במכשירים שאתם מעוניינים לרכוש. בנוסף, מומלץ לבחור מכשירי ניידים מרשת האינטרנט בחנויות מקוונות כמו איביי שמאפשרות מקסימום פירוט ואינפורמציה אודות הסלולרי והתכונות שלו בשפה העברית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *