הצטרפות להוט מובייל זולי

הצטרפות להוט מובייל חבילות סלולר משתלמות במיוחד

אין זה סוד, שבשנים האחרונות חברות הסלולר מציעות לנו מגוון רחב של חבילות מאוד משתלמות. הרפורמה שהיתה בתחילת העשור וכניסתן של חברות שונות לשוק, הביאו לירידה במחירי החבילות השונות, וליצירת חבילות משתלמות שהערך הייחודי שלהן הוא לא רק במחיר אלא גם במה שכל אחת מהן כוללת.

לצד שלושת החברות הוותיקות בשוק, אנחנו יכולים לראות עוד שורה של חברות אשר נכנסו אליו. חלק מהחברות עוסקות אך ורק בתחום הסלולר, בעוד אחרות החלו מתחומי שירות אחרים, וברגע שנפתחה בפניהן אפשרות, הן השתלבו גם בתחום הסלולר. כך למשל, חברת הוט מובייל, אשר שייכת לחברת הוט אשר מובילה את התחום של טלוויזיה בכבלים.

הצטרפות להוט מובייל זולי

הצטרפות להוט מובייל אפשרית בכמה וכמה מסלולים, כאשר החברה מציעה ללקוחות שלה מגוון חבילות משתלמות, מאוד, כאמור. צריך לומר, אפשר להצטרף לחברה גם מבלי להיות מנוי על שירות הטלוויזיה שלה, אך כחלק מחבילה כוללת, ניתן לשלב שימוש במובייל, שימוש בטלוויזיה וכן שימוש בטלפוניה רגילה, ביתית.

לפני שנסביר על המסלולים ואפשרות הצטרפות להוט מובייל חשוב לומר, כשאנחנו בוחרים היום מסלול מסוים של חברת סלולר, עלינו לשים לב, לא רק מה היא מציעה לנו מבחינת מחירים, וכן מבחינת תנאי שירות, מה בדיוק כוללת החבילה, אלא חשוב להקפיד גם לשים לב לטיב השירות של החברה וכן לאיכות הקו שהיא מספקת לנו. לצערנו הרב, אנחנו שומעים לא פעם על חברות אשר המנויים שלה מתמודדים עם לא מעט בעיות שמונעות מהם להשתמש במכשיר הסלולר באופן סדיר. לכן חשוב לבדוק את כל הנקודות הנ"ל.

אילו מסלולים חברת הוט מציעה לנו

כפי שציינו, חברת הוט מובייל מציעה לנו מגוון של חבילות סלולר מאוד משתלמות, הן מבחינת מחירים והן מבחינת תנאי שירות.

המסלול הזול ביותר בחברת הוט מובייל, הוא 29.9 לחודש, והוא כולל שיחות והודעות ללא הגבלה, עם 30 ג'גה גלישה. מדובר על כמות עצומה שיכולה בהחלט לספק חודש שלם של שימוש במכשיר.

מי שזקוק ליותר מזה, יכול להצטרף במסגרת חבילה של 34 שקל בחודש עם 100 ג'גה. מי שגם נוסע לחו"ל הרבה, יכול לרכוש חבילה של 100 ג'יגה לשימוש בארץ פלוס 2 ג'יגה לשימוש בחו"ל, בעלות של 49 שקל לחודש. בשתי החבילות הנ"ל, הודעות ושיחות ללא הגבלה.

ישנה חבילה נוספת שעולה 49.9 שקל לחודש, והיא כוללת גם 70 ג'יגה גלישה בחודש פלוס אפליקציית נקסט TV ללא עלות, ו300 דקות שיחה בחו"ל.

כל החבילות שמוצגות כאן המחיר הוא לשנה, ויכול להשתנות לאחר מכן. אך אפשר גם במקביל לעבור בתום השנה לחבילה אחרת, משתלמת יותר, בין אם זה מבחינת המחיר ובין אם זה מבחינת תנאי השירות. כל אחד יכול לבחור בעצמו, איזו חבילה מתאימה לו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *