תיקון אייפון

תיקון אייפון

אייפון, הטלפון החכם שהביא אלינו את מהפכת הטלפונים החכמים, הינו למעשה סמארטפון הפועל על טכנלוגיית טאצ' (מגע). על אף היתרונות המשמעותיים והנוחות בשימוש בטלפון זה, הרי שכמו כל מוצר מתקדם וחדיש, גם מוצר זה נוטה לתקלות שונות ומצריך אותנו לתקן אותו אחת לתקופה מסוימת. הרי לפניכם מספר בעיות נפוצות הדורשות תיקון אייפון וטיפים שימושיים שיסייעו לכם בעת תקלה במכשיר.

אופס, המסך נשבר

התקלה הנפוצה ביותר המצריכה תיקון אייפון הינה שבירה של המסך. מסך האייפון חשוב במיוחד, שכן בניגוד לעבר, אז מסכי הטלפון שימשו אותנו כדי לראות הודעות או שיחות בלבד, הרי שמסך האייפון הינו מסך באמצעותו אנו עושים כל דבר, בשל טכנולוגיות המגע המתקדמת שהוא מאפשר. מסיבה זו, במידה והמסך של האייפון נשבר, לרוב אין מנוס מלתקן אותו בהקדם האפשרי, וזאת על מנת שנוכל להשתמש בטלפון כהלכה. חשוב להבין כי הטלפונים המתקדמים של היום, על אף כל הפונקציות הנוחות שהם מציעים למשתמשים בהם, הינם עדינים ושבירים יותר מהטלפונים הראשונים שיוצרו. על מנת להימנע מתיקון אייפון באופן תכוף מאוד, רצוי להתקין על המכשיר מגן מסך בפעם הבאה שאתם לוקחים אותו לטיפול.

תיקון אייפון

הטאצ' משתגע

מדובר בתקלה לא נפוצה מאוד, אך חשוב להבין כי גם בתקלה זו נתקלים לא מעט אנשים: ברגע אחד, המסך של הטאצ' מתחיל "להשתגע" וללחוץ על כפתורים באופן יזום. אין ספק כי במצבים כאלה, לא ניתן להשתמש באייפון כמו שצריך, ויש להביא אותו לתיקון על מנת שלא להחריף את הבעיה. לעיתים, מצב זה נוצר בשל קורוזיה במכשיר, ולעיתים הוא נוצר בגלל "עייפות החומר". בכל מקרה, במידה ואתם רואים כי מסך המגע במכשיר אינו יציב ומגיב לדברים אחרים פרט לאצבעות של ידיכם, רצוי להביא אותו לתיקון בהקדם האפשרי.

האייפון תקוע או לא מגיב

אייפון תקוע או לא מגיב הינו מצב די נפוץ, בו נתקלים אנשים רבים. לרוב, מצב זה נוצר בשל גירסה לא מעודכנת במכשיר, התיישנות המכשיר, נפילה חזקה של המכשיר וכדומה. בדרך כלל, ניתן לטפל בבעיה זו בקלות יחסית, בעזרת איש מקצוע כמובן. ראשית, כדאי להבין מהיכן נובעת הבעיה – במידה והמכשיר נפל או שנשפכו עליו מים, יש לציין זאת בפני איש המקצוע אליו אתם מביאים את המכשיר לצורך תיקון אייפון. במידה ומדובר בעדכון גירסה פשוטה, ניתן כמובן לבצע זאת בעצמכם. אם הבעיה חוזרת גם לאחר עדכון הגירסה, אין מנוס מתיקון אייפון בעזרתו של איש מקצוע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *