החלפת מסך לאייפון 5

החלפת מסך לאייפון 5

החלפת מסך לאייפון 5אחד התיקונים הנפוצים ביותר לאייפון 5 ולטלפונים בכלל הוא התיקון של החלפת המסך. אתם יודעים איך זה, אתם מנסים לשמור על הטלפון אבל תמיד יש את הרגע הזה שאתם לא שמים לב והוא מחליק ומתרסק. אולי פוגע במשהו בדרך ואז המסך נסדק או נשבר לגמרי. לצערנו זה קורה לאנשים רבים אבל לשמחתנו אין המשמעות שצריך לקנות אייפון חדש. בהחלט ניתן להתקן ולבצע החלפת מסך לאייפון 5.

ישנם מקרים בהם המסך רק נסדק ועדיין ניתן להשתמש בו. במקרים אחרים המסך נשבר לגמרי ולא ניתן לראות שום דבר. גם אם המסך רק נסדק וגם אם יצא מכלל פעולה, תמיד תרצו לתקן אותו בהקדם האפשרי. כאשר המסך רק סדוק, הדרך מזה להשבתה מוחלטת של הטלפון כולל פגיעה בחלקים הפנימיים היא קצרה מאוד. אף אחד מאיתנו לא אוהבי להיות מנותק מהמשפחה, החברים, הוואטסטפ והאינטרנט לכן כאשר מתרחש דבר כזה האתם מצפים לפתרון מידי. חשוב להדגיש שישנן תקלות שונות במסכים ולא כולן קשורות באופן ישיר לנפילה או מכה. מקרים אחרים יכולים להיות פיקסלים שרופים היוצרים כתמים על המסך; פגיעה בתפקוד מערכת הטאצ׳; הופעה של מסך לבן ואפילו מסכים מרצדים. כל אלו הם מקרים שהפתרון הוא באמצעות החלפת מסך לאייפון 5.

החלפת מסך לאייפון 5 במעבדההחלפת מסך לאייפון 5

הדרך הכי טובה להחליף את מסך האייפון או לבצע כל סוג של תיקון היא במעבדה פרטית המתמחה באיפון ומעסיקה צוות טכנאים מקצועי. צוות מקצועי אשר עבר הכשרה למכשירי אייפון מכיר את רמת המורכבות הגבוהה של המכשיר ויודע שאין להסתפק בהחלפת המסך; יש לבצע דיאגנוזה מלאה. מניסיון אנו יכולים להגיד שעצמת המכה הדרושה לשבור את המסך בהחלט עלולה לגרום גם לנזקים אחרים שהם אולי בלתי נראים לעין, אך כל אחד מהם פוגע בתפקוד המכשיר בדרך אחרת.

טכנאים מקצועיים בדרך כלל ממליצים על החלפת מסך לאייפון 5 רק על ידי שימוש בחלפים מקוריים. מבחינה מקצועית זהו הדבר הנכון ביותר לעשות. אך כמובן שיש כאן גם שיקולי עלות. לכן, למרות ההמלצה לעשות שימוש בחלפים מקוריים; אנו נותנים ללקוחות את האפשרות להחליט.

מסך שבור הוא בהחלט דבר לא נעים; אמנם ישנו פתרון של החלפת מסך לסמארפון אך אנו מאמינים כי הפתרון הטוב ביותר הוא דווקא המניעה אשר תחסוך לכם הוצאות רבות ובכך להימנע מהחלפה של מסך שבור. מומלץ מאוד להשתמש במגני מסך אשר מצמצמים את הסיכוי לפגיעה וממזערים כל סוג של פגיעה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *