פיתוח אפליקציות לאייפון

אפל, אייפון ומה שביניהם

הטלפון החכם, או בשמו הנפוץ יותר סמארטפון, נכנס לחיינו כבר בשנת 1992 כאשר חברת IBM הציגה מכשיר בשם "סיימון". מדובר היה במכשיר בעל טכנולוגיה פורצת דרך מכיוון שמכשיר זה היה משולב אמצעי תקשורת וטכנולוגיה מחשובית. נוסף על כך ניתן היה לשאת אותו ממקום למקום כך שהוא היה זמין תמיד ללא תלות במקור חשמל.

המכשיר החכם הראשון שפרץ לתודעה וסחף בעקבותיו אנשים רבים, וגם מכשירים מתחרים, היה האייפון של חברת אפל. האייפון הראשון הושק כבר בשנת 2007 ומאז אימץ אליו הרבה קונים נלהבים. חברת אפל מנסה כל שנה כמעט לחדש ולהוציא מכשירי אייפון חדשים ומשוכללים יותר. ככל שהטכנולוגיה מתקדמת במהלך השנים כך גם אפל מחדשת כיצד לשכלל את הטלפונים שיתאימו לקדמה ולצורך של אנשים במכשיר נוח ושימושי במהלך היום שלהם.

מתעניינים בפיתוח אפליקציות לאייפון? הקליקו כאן

פיתוח אפליקציות לאייפון

מכשירים חכמים מבית אפל Apple

>>> בדקו למה שיווק בפייסבוק עם קילר מדיה KillerMedia 

  • טלפון – המכשיר החכם הראשון שאפל השיקה הינו כמובן האייפון המוכר ואהוב. המכשיר הגיע עם טכנולוגיה מתקדמת משולבת טלפון סלולרי, מחשב כף-יד ומכשיר מולטימדיה למשחקים.
  • נגן מוזיקה – אפל הציגה את נגן המוזיקה שלהם בשנת 2001, הלוא הוא האייפוד המיתולוגי. מכשיר זה סיפק השמעה של מוזיקה לפי בחירה אישית או אקראית נוסף על עיצוב מקורי ויפה. האייפוד שימש גם ככונן לאחסון מידע.
  • מחשב לוח – הטאבלט הראשון מבית אפל הוצג בשנת 2010. המכשיר שימש כמחשב נייד בעיצוב קומפקטי ונוח עם מסך מגע.
  • שעון – בשנת 2014 אפל חשפה את השעון החכם שלה. השעון החכם משולב שעון עם טכנולוגיה של סנכרון בין הטלפון האישי לשעון הנענד על היד. באמצעות השעון ניתן לקבל ולשלוח שיחות, הודעות מיילים וכו' ללא צורך בשימוש בסמארטפון.
  • מחשב – המחשב החכם הראשון מבית אפל הושק לראשונה בשנת 1998 ונקרא I Mac. זהו המחשב הראשון בעל החידוש של מעבד וצג בקופסא אחת.
  • טלוויזיה – אפל הציגה את הסטרימר הראשון שלה בשנת 2006. ניתן היה לחבר את הסטרימר למחשב החכם של אפל ולצפות בטלוויזיה בכל תכני המולטימדיה שיש על המחשב.

פיתוח אפליקציות לאייפון

אצלנו בחברה מתמחים בפיתוח אפליקציות למכשירי האייפון ולמערכת ההפעלה של אפל ה-iOS. היכנסו לאתרנו כדי לקבל מידע נוסף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *