החלפת מסך אייפון 6 – היכן אפשר לבצע החלפת מסך?

אחת הבעיות איתן מתמודדים לא מעט אנשים אשר מחזיקים ברשותם מכשירי סלולר חכמים, דוגמא אייפון 6 הוא, שמסך המכשיר מתקלקל או נשבר לא פעם ועל מנת שיהיה ניתן להמשיך ולהשתמש בו, אין בריר אלא להחליף אותו.

במכשירים הישנים, אלה שכינינו אך ורק בשם מכשיר סלולר, לא היתה שום בעיה כזו, המסך לא היה נשבר לעיתים תכופות ואם היא נשבר או נסדק, אז לא היתה שום בעיה להמשיך ולהשתמש במכשיר.  לעומת זאת במכשיר אייפון 6 למשל, אם המסך מתקלקל או נשבר, אי אפשר להמשיך ולהשתמש בו, מאחר וכל המהות של המכשיר הוא עצם זה שיש לו מסך מגע. אם המסך שבור, סדוק או כל דבר אחר, אי אפשר להפעיל את המכשיר ואת הפונקציות השונות שהוא כולל.

כעת השאלה היא, מה אפשר לעשות עם מסך אייפון שבור או סדוק? במקרה כזה יש לו ברירה אחת בלבד והיא להחליף את המסך. אנחנו לא יכולים לתקן מסך או להדביק אותו, זה להבדיל מכל בעיה אחרת שיש במכשיר, אז אנחנו יכולים לתקן (ברמת סבירות גבוהה) או להחליף את החלק המקולקל.

היכן מבצעים החלפה

עד לפני שנים לא רבות, אם היינו רוצים לבצע החלפה של מסך אייפון, הרי שהיינו צריכים לקחת את המכשיר אל חברת הסלולר ובמעבדות שלה היינו יכולים לבצע החלפה בעלות מאוד גבוהה. עם השנים לשמחתנו, נפתחו לא מעט מעבדות בהן אנחנו יכולים לבצע החלפה שכזו בעלות סבירה.

זה הרבה יותר נוח ופשוט עבורנו, בין אם זה בגלל שכך אנחנו יכולים לעשות את זה ליד הבית, בין אם זה בגלל שמשך זמן ההחלפה הוא יחסית קצר, וחשוב לא פחות, יש לנו מגוון רחב של אופציות, אנחנו לא חייבים לבצע החלפה במקום ספציפי, אנחנו יכולים לעשות את זה בכל מעבדה שאנחנו רוצים. כמובן בתנאי שזו מוסמכת לבצע עבודות שירות עבור חברת אפל.

חשוב לומר, מוטב לבצע את ההחלפה כמה שיותר מהר על מנת שנוכל לחזור ולהשתמש במכשיר בהקדם.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *