איך עובדת מערכת SMS

איך עובדת מערכת SMS

אחת המערכות החשובות והשימושיות ביותר עבור בעלי מקצוע וכן עבור בעלי עסקים בתחומים שונים, זו מערכת SMS. מדובר במערכת שמאפשרת לנו לבצע משלוח של הודעות SMS לכמות גדולה של אנשי קשר, על פי הצורך ובהתאם לכמות בה אנחנו מעוניינים. 

הרעיון של מערכת SMS הוא, במקום לשלוח לכל איש קשר הודעה, אנחנו מנסחים הודעה אחת ושולחים אותה באותו זמן אל כמות גדולה של אנשים. כך אנחנו חוסכים זמן, כך אנחנו מונעים מצב אפשרי בו אחד מאנשי הקשר לא יקבל את ההודעה, כך כולם מקבלים את אותה הודעה. 

מערכת SMS יכולה להתאים, כאמור, לבעלי מקצוע או בעלי עסקים, כאלה שרוצים לספק מידע על מבצעים, הנחות, מוצרים ושירותים חדשים, פתיחה וסגירה של סניפים או כל דבר אחר שקשור לעסק ויכול להיות רלוונטי לקהל הלקוחות שלהם. 

מעבר לכך, המערכת יכולה להתאים גם לארגונים ועמותות שרוצים לפנות אל קהל מסוים, מקומות עבודה שרוצים לשלוח הודעות באופן מרוכז לעובדים שלהם, מוסדות לימוד שמעוניינים לשלוח הודעות לתלמידים שלומדים אצלם ולמעשה לכל מקום שיש לו צורך לשלוח כמות גדולה של הודעות. 

כיצד המערכת עובדת 

בעיקרון המערכת עובדת בצורה מאוד פשוטה. אנחנו יכולים לייצר קבוצה של אנשי קשר, לרשום הודעה ולסמן את הקבוצה כמי שאמורה לקבל אותה. אנחנו לא צריכים לסמן אחד-אחד את כל החברים בקבוצה. 

מה שחשוב לזכור הוא, אם אנחנו לא רוצים שגורם מסוים יקבל את ההודעה, הרי שעלינו להסיר אותו מהקבוצה או פשוט לסמן שהוא לא יקבל את ההודעה. 

צריך להזכיר עוד נקודה, ההודעה נשלחת ממערכת של מחשב, לכן יש להגדיר את המערכת על השם שלנו, בשביל שיהיה ברור מי שלח אותה. 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *