סליקה מהנייד

איך מילון בסמארטפון חוסך זמן יקר?

סליקה מהנייד

המילון הישן והמוכר המתרגם עבורנו מילים מבוקשות משפה לשפה הפכו כבר מזמן למילונים ממוחשבים בניגוד למילונים המודפסים אליהם התרגלנו עד כה. המילון הממוחשב מהווה בשורה של ממש עבור אנשים הזקוקים לתרגום מילים באופן שוטף כמו לדוגמא עולים חדשים, תלמידים הלומדים שפה חדשה כמו גם מורים ללשון. המילון הממוחשב מסייע רבות בתרגום המידי והמדויק ללא העיסוק בחיפוש ובדפדוף בספרים. ניתן לומר כי המילון הממוחשב כבש כליל את השוק וכיום מונח המילון המודפס כאבן שאין לו הופכין כמעט ללא כל שימוש.

מילון בסמארטפון – מקצר הליכים

הבנו כי המילון הממוחשב מקצר עבורנו את תהליך התרגום כאשר אנחנו לא צריכים לדפדף בספרים על מנת לתרגם את המילים הרצויות. כדאי לדעת כי קיימת גם אפשרות להוריד את המילון האינטרנטי גם למכשיר הסמארטפון.

היתרונות של המילון בסמארטפון –

  • האפשרות להוריד את המילון גם לסמארטפון הפך את החיים של הזקוקים למילון באופן תכוף על בסיס יומי ואף יותר, לנוחים ולקלים עוד יותר כאשר לכל אחד מאתנו יש בעצם מילון כיס ההולך אתנו לכל מקום ומאפשר לנו לתרגם בזמן אמת כל מילה רצויה.
  • המילון אותו אנחנו יכולים להוריד לסמארטפון הינו מילון שלא דורש חיבור לאינטרנט לאחר שהורדנו אותו, כך שמכל מקום וללא תלות ברשת ניתן לתרגם כל מילה.
  • בנוסף לכל היתרונות הללו כדאי לזכור כי המילונים כוללים אוצר מילים עצום ועדכני הרבה יותר מכל מילון מודפס אחר היות וישנה אפשרות לעדכן את המילון כל הזמן במילים חדשות ובמשמעויות חדשות כך שבעצם מדובר במילון הרבה יותר מוצלח. כדאי לדעת כי המילון כולל בסך הכול כ – 5000 ערכים!
  • מלבד זאת, מכיל המילון גם את ציון מקום הטעם כלומר את האינטונציה של המילה לצורך הגייה נכונה שלה באופן ברור. המילון כולל גם הסברים מנחים לבחירה של התרגום הרצוי כולל ציון מלא לצורת הנקבה.

כאשר אתם מעוניינים לעבור בין שפות עליכם לבצע את המעבר במקלדת המתאימה וכך בקלות רבה אתם מקבלים את המילה הרצויה.

עד לא מזמן, כאשר הנגישות למילון לא הייתה גבוהה כל כך, לא טרחנו תמיד לחפש את התרגום המדויק והאוטנטי למילה הדרושה והפסדנו הרבה בשל כך. כיום, כאשר הכול נגיש כל כך, אנחנו מוצאים את עצמנו מתרגמים כל מילה און ליין, וזה הרווח הכי גדול.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *