גאדג'טים שימושיים

גאדג'טים שימושיים

שוק הגאדג'טים הוא אחד המגוונים בעולם והוא מכיל אינספור של מוצרים אשר יכולים להפוך את החיים ליותר פשוטים לכל היותר ולהעסיק אותנו בפעילות משעשעת לכל הפחות, בכל מקרה ישנן לא מעט ג'אדג'טים שצוברים פופולאריות וניתן לראות אותם כמעט בכל בית בגרסאות השונות שלהם. אלה הם אותם חפיצים שמככבים נכון להיום בתחום וכדאי להשקיע קצת על מנת לפנק בעזרתם את האנשים שאוהבים. אז מה החפיץ שלכם?

גאדג'טים שימושיים

זיכרון נייד בצורה של דמויות מלחמת הכוכבים

כולם אוהבים את מלחמת הכוכבים ועם הסרט האחרון שיצא לאקרנים בחודש האחרון כדאי מאוד לפנק את האנשים שאוהבים עם מתנה שתהיה גם שימושית וגם תהיה חפץ ששומרים בשל ההקשר לנושא שקרוב אל הלב. כל אוהבי סדרת הסרטים של מלחמת הכוכבים יוכלו להעריך את הזיכרון הנייד אשר גם ניתן לבצע בו שימוש להורדה של תכנים חשובים וגם מגיע באחת מן הצורות של הדמויות המוכרות והאהובות מסרטים אלה. אין מתנה יותר עדכנית מזו. עוד רעיונות תוכלו לקבל באתר אישי.

מעמד טאבלט מתכוונן עם עט למטבח

כל מי שאוהב לבשל יודע כי כעת כמעט כל מתכון מוצאים באינטרנט, אך היכן מניחים את הטאבלט שעליו נמצא המתכון? לשים אותו על גבי השיש זה מתכון לאסון וכאן בא החפיץ הנוכחי להקל קצת על כל אותם בשלנים שאוהבים לבשל בעזרת מתכונים אונליין, מדובר במתקן שעליו ניתן להניח בצורה בטוחה את הטאבלט, לכוונן לזווית הרצויה ואף לכתוב או לעשות כל פעולה אחרת עם העט המצורף. ככה אפשר לפעול בהתאם למתכון מבלי לגעת בטאבלט ועם כל הנוחות הזאת להכין את כל מה שאוהבים.

רמקול בלוטוס למקלחת

מכירים את זה שנמצאים במקלחת וממש רוצים לשמוע את המוזיקה שאוהבים, אבל לא רוצים להיכנס עם הטלפון למקלחת מהחשש המוצדק שהוא עלול להתמלא במים? במקום לסכן את התקינות של הנייד האהוב עלינו, עכשיו אפשר לקבל שיחות ולשמוע מוזיקה כמה שרוצים עם רמקול שגם מתחבר אל הטלפון בעזרת בלוטוס' וגם חסין מפני מים. פשוט מדביקים את הרמקול למשטח הרצוי בעזרת הוואקום ונהנים מרחצה מוזיקלית במיוחד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *