תיק לאייפד

איך יכול תיק לאייפד להפיץ את המותג שלך

מי מאתנו לא זקוק לתיק? כמעט כל אחד יוצא מהבית כאשר תיקו בידו. אם זה עבור המחשב הנייד, או עבור האייפד, ואם זה סתם כך לצורך נשיאת הציוד הבסיסי והחפצים האישיים אותם הוא לוקח אתו. חברות רבות לקחו את הנתון הזה ועשו ממנו ביזנס. בגלל שכל אחד זקוק לתיק, (ולא ממש משנה באיזה גודל מדובר,) ובגלל שעל התיק יש שטח אותו ניתן להפוך לשטח פרסום, הרי שניתן להשתמש בתיק כמוצר פרסום עבור בית העסק.

בכלל עולם הפרסום כבר כבש מזמן שטחים נרחבים בתחומים שעד לא מזמן כלל לא היו נראים שייכים או קשורים לממלכת הפרסום. כך למשל אנחנו רואים היום את הכוסות הממותגות, את החולצות עם הלוגו של בתי עסק, עטים עם חריטה או הטבעה ובקיצור כמעט כל פריט שימושי הופך להיות גימיק פרסומי מהלך, ובשטח מעידים בתי העסק על פרסום מוצלח ואפקטיבי במיוחד.

למה כדאי להדפיס דווקא על תיקים?

כפי שכבר ציינו, התיק נחשב כמוצר הכי שימושי כמעט אצל כל אחד מאתנו. כל אחד נושא עמו תיק בלכתו, בבואו ובצאתו. אז תארו לעצמכם את הלוגו של בית העסק שלכם, מתנוסס לתפארת על עשרות ומאות תיקים בכל העולם כאשר האדם הנושא את התיק עושה לכם בעצם שירות של מסע פרסום בחינם. תודו שעל אפקט מוצלח ומקיף שכזה לא חשבתם.

לכן, כאשר אתם חושבים איך להפיץ את המותג שלכם ואתם מוצאים את עצמכם שוברים את הראש מה כדאי לעשות ועל איזה מוצר להטביע את המותג, התשובה כבר כנראה ברורה לכם. הטוב ביותר זה ללכת על פרסום של המותג על תיק לאייפד. מדובר בחידוש שהוא עדיין לא נדוש כל כך כמו הפרסום וההטבעה של הלוגו על העטים כאשר כיום יש לכל אחד מאתנו כמה וכמה עטים ממותגים אותם קבלנו מבתי עסק שונים וכמובן שאנחנו לא מצליחים להשתמש בכולם בו זמנית, כך שיוצא שהעט ממש לא ממלא את התפקיד הפרסומי אותו הועידו לו בעלי העסק.

אתם רוצים להיות מקוריים וחדשניים? לכו על הדפסת המותג על תיק לאייפד. הפרסום שלכם יכה גלים והתגובות יגיעו מהר מאוד בדמות מעגל לקוחות חדש שילך ויתרחב.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *