בניית אפליקציות

יש לכם רעיון לבניית אפליקציות?אך אין לכם את הניסיון והידע? יש חברות רבות אשר מציעות שיעשו זאת עבורכם, אנחנו בנינו מדריך שיעזור לכם לבחור את החברה הנכונה!

בניית אפליקציות

אז החלטתם שאתם צריכים אפליקציה לנייד.העסק שלכם הגיע לנקודה שבה אפליקציה יכולה לקחת אותו לשלב הבא,ייתכן שאתם מגיעים כעסק קטן מסיבי או סטארט-אפ אך היעד שלכם זהה, מוצר אשר יפתח את העסק שלכם. עם זאת אין לכם יכולות המתאימות לבניית אפליקציות, ונדרש צוות של מומחים מן המניין לנושא.  

אז, איך להתחיל את החיפוש? קודם כל גבש דרישות עבור האפליקציה שלך. זה אולי נראה כמו דבר מובן מאליו, אבל אתה תהיה מופתע כאשר תדע את כמות האנשים אשר הגיעו לחברת פיתוח אפליקציות ללא גיבוש דעה על רצונם . לכן לפני שאתה ניגש לאחת החברות אתה צריך לגבש תוכנית לגבי : המטרות של האפליקציה, אילו תכונות ופונקציות נחוצות, איך היא תתאים למודל העסקי שלך, כיצד האפליקציה תיצור אינטרקציה עם תוכנות אחרות. אם אין לך את כל התשובות המדויקות אל תדאג חברת פיתוח טובה תוכל לדון ברעיונות שלך ולהדריך אותך לאורך השלבים עד הטמעת האפליקציה. רצוי שלפני שפנית לאחת החברות תגבש רעיון תקציב ומטרה.

פרמטרים חשובים לבחירת החברה:

ניסיון מעשי– הקפידו לבדוק מה הוא הניסיון המקצועי של החברה בתחומי הפיתוח ובניית האפליקציות.

תיק עבודות- בקשו לעבור על אפליקציות אשר פותחו על ידי החברה לאורך השנים והרגישו את חווית המשתמש האם נהנת מהשימוש? האם האפליקציות פרקטיות? עיצוב האפליקציות תואם לדרישתכם? ודאו שהחברה אכן באמת בנתה את האפליקציות אשר היא טוענת שבנתה.

חברה שתציע את כל השלבים- רצוי לבחור חברה שתעבוד איתכם על כמה שיותר שלבים, כיוון והתהליך ארוך מורכב ומסובך, החל משלב התכנון והבנייה ועד השיווק והקידום.

המלצות- לקוחות מרוצים זה אכן פרמטר אשר יכול להכריע בחיפוש אחר חבר לבניית אפליקציות או חברה לקידום אתרים. חפשו בעמוד הפייסבוק של החברה,בקשו מנציגי החברה רשימה של לקוחותיה אשר עימם תוכלו ליצור קשר ולקבל פידבק על החברה עצמה.

מהירות הפיתוח-בדקו כמה זמן לקחת לחברה ברוב הפרויקט לבנות את האפליקציות,פרמטר זה חשוב מאוד! תוכלו לבדוק זאת בשיחה עם לקוחות העבר והווה.

בקיאות בממשקים- מעבר לבירור הבסיסי על מיומנות ובקיאות בתחום, חשוב לשים לב שהמפתחים יהיו בקיאים גם בממשקים השונים ובהבדלים ביניהם. יש מפתחים שמתמחים בפיתוח לאנדרואיד לחברות ויש שמתמחים בממשקי אפל. אפליקציה אשר מתוכננת היטב היא כזו שתהיה נגישה וידידותית לכל משתמש, בכל ממשק. לכן ודאו שהמפתחים מורגלים בעבודה עם כל הממשקים ומודעים למה שדרוש בכל תחום כדי לייצר אפליקציה טובה, אשר ללקוחות קל ופשוט לנצל אותה, דרך כל מכשיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *